banner

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Použití > Zateplení fasády: jinak a lépe

Zateplení fasády: jinak a lépeoprava fasády pomocí Manto Plate - Jagellonská ulice, Praha 3Plánujete zateplení rodinného, bytového nebo panelového domu a hledáte kvalitní izolaci? Objevte tepelně izolační omítku Manto Plate. Jde o novinku, která s přehledem konkuruje tradičním izolačním materiálům. Parametry tohoto produktu vás nadchnou, ať už stavíte nebo rekonstruujete.

Přinese vám úspory

S tepelnou izolací Manto Plate snížíte energetickou náročnost, ale nejen to. Materiál je úsporný finančně i objemově. K zaizolování totiž stačí pouhý centimetr omítky a spotřeba materiálu proto bude nízká. Při aplikaci navíc nevzniká žádný odpad, takže vše, co koupíte, bezezbytku spotřebujete.

Má revoluční vlastnosti

Kromě zateplení fasády a střechy toho ale získáte mnohem víc. Tato omítka je protiplísňová, protipožární a vodoodpudivá. Je abnormálně pružná, takže nehrozí, že by časem popraskala. Při tom všem zůstává prodyšná a ekologická.

Stačí jen zamíchat

Další výhodou je jednoduchá aplikace. Rodinný dům, bytovku nebo panelák zaizolujete, aniž byste museli cokoli měřit, řezat, lepit nebo ředit. Obsah balení - tak jak je - vysypete do míchačky, a to bez použití vody. Po chvilce vznikne emulze, kterou lze rovnou nanášet na zeď.

Aplikaci zvládnou i kutilové

Zvládne to každý, kdo někdy pracoval s omítkou. To uvítají jak stavební firmy, které nemusí svoje zedníky na tento produkt nijak školit, ale i kutilové. Stavíte nebo rekonstruujete svépomocí? S Manto Plate vám to půjde snadno a rychle.

Pomáhá také uvnitř

Tato tepelná izolace je multifunkční. Pomůže vám i v interiéru zvláště tam, kde marně bojujete s vlhkostí. Použít se dá ale i v různých dalších situacích.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů