banner

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Použití > Manto Plate: na rozmanité problémy

Manto Plate: na rozmanité problémyDatum konání:
4.5.2016

Máte dům nebo chatu a řešíte spoustu drobných problémů, které vás sice štvou, zároveň ale do jejich nápravy nechcete investovat moc času a peněz? V rozmanitých situacích vám pomůže izolační omítka Manto Plate, která je – jak vidíte na příkladech níže – skutečně multifunkční.

Když ve sklepě plesniví brambory

Kupujete si brambory na uskladnění, ale ve vlhkém sklepě vám chytají plíseň? Dejte na stěny právě tuto omítku a brambory budou v suchu. Hlavní výhodou, kterou Manto Plate má, je totiž vodoodpudivost. Takže poté, co omítku nanesete na zeď, přestane voda prosakovat na povrch. Stěna bude suchá, zároveň ale zůstane prodyšná a díky tomu i „zdravá“. Klima ve sklepě se podstatně zlepší.

Když zatéká na verandu

Stejně tak vám Manto Plate pomůže na dalších typicky problémových místech, kam zatéká a často se ani nedá vypátrat odkud (nebo nemáte čas to zjištovat). Trápí vás věčně vlhká stěna na balkóně, verandě nebo zimní zahradě? Použijte hydroizolační materiál Manto Plate a během chvilky bude po problému.

Když praská omítka u krbu

Další situace je úplně rozdílná. Máte krb a stěna v jeho okolí vám kvůli vysoké teplotě praská? Nebo jste se pustili do stavby krbu svépomocí a sháníte materiál? Opět věnujte pozornost omítce Manto Plate. Je totiž nejen vodoodpudivá, ale také žáruvzdorná. Takže se dává všude tam, kde je velké horko: k zahradním krbům i ke krbům do interiéru, do okolí kamen, pecí, kotlů atp. Používá se jako finální vrstva, takže už nepotřebujete žáruvzdornou barvu.

Další situace

Možností, jak využít omítku Manto Plate, je ještě víc. Aby toho nebylo málo, funguje ještě jako tepelná izolace, což oceníte v různých dalších situacích doma i na chatě, a použít se dá dokonce i na zateplení fasády.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů