banner

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Použití > Co s objektem, kde se drží vlhkost? Pomůže Manto Plate

Co s objektem, kde se drží vlhkost? Pomůže Manto PlateDatum konání:
7.3.2016

Původní stav | Po aplikaci omítky Manto Plate | Po 2. aplikaci omítkyStaráte se o budovu, kam proniká vlhkost, jejíž zdroj se z nějakých důvodů nedá odstranit? Naneste na stěny hydroizolační omítku Manto Plate, která funguje zároveň jako tepelná izolace. Snadno a rychle tak docílíte toho, že bude v místnostech příjemně.

Chaty a chalupy

Jestliže máte chatu, kam jezdíte jen párkrát do roka, asi nechcete investovat do obkopání, které by vodu definitivně zastavilo. Manto Plate vám sice objekt neodvlhčí – to nedokáže žádná omítka – ale vlhkost přestane pronikat na povrch, takže vás už nebude obtěžovat. Zbavíte se plísně a v chatě bude tepleji. Další výhoda? Tato sanační omítka nepraská a vydrží minimálně 10 let.

Historické památky

Také na zámcích, v tvrzích, kostelích a dalších historických objektech bývá vlhko a jejich správci řeší, jak na sanaci vlhkého zdiva.  V památkově chráněných budovách se většinou nesmějí dělat velké stavební zásahy, díky kterým by se s vodou jednou provždy skoncovalo. Řešením je opět Manto Plate, s nímž bude interiér v suchu.

Rohový pokoj

Bydlíte v okrajovém bytě? Pak vám určitě vadí klima v rohovém pokoji, které nebývá ideální. I když topíte, od stěn jde zima, místnost navíc rychle chladne. Je to o to horší, pokud celý bytový dům nebo panelák není zateplený. Opět pomůže, když použijete tuto tepelně izolační omítku. Až si pak sáhnete na stěnu, bude příjemně teplá, a ne studená jako dřív. Rozdíl vás překvapí.

Dům po záplavě

Manto Plate je řešením i v případě, kdy vás postihly záplavy. Stačí, když necháte stěny částečně oschnout a výrobek můžete nanést.  V interiéru bude hned mnohem příjemněji. Jde o vysoce prodyšnou omítku, takže se nemusíte obávat, že by se ve zdech začalo dít něco nezdravého. Navíc s Manto Plate bude dům dosychat rychleji.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů