banner

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > MANTO PLATE ®

MANTO PLATE ® 

MANTO PLATE je na českém trhu zcela nový produkt, který mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Zapomeňte na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost.

Úspora materiálu

Při běžné práci s izolací potřebujete 4 - 5 cm běžné vnější izolace. S MANTO PLATE si vystačíte s 1 cm vrstvou tohoto materiálu a dosáhnete minimálně stejných výsledků. MANTO PLATE neobsahuje cement, vápno ani sádru, nepraská a neopadává. K rozdělání nepotřebujete vodu ani se neředí jiným způsobem. Nekotví se ani nelepí. To vše přispívá k jeho hospodárnému použití.

Vhodné pro staré budovy a památky

Díky skvělým hydroizolačním vlastnostem se MANTO PLATE velmi často používá na rekonstrukce starých a velmi vlhkých budov. Velmi často se jedná právě o zámky, hrady, chalupy apod. Materiál se nanáší přímo na předem ošetřené plesnivé a vlhké povrchy. Systém MANTO PLATE poté brání vzniku nových plísní a průsaků vody

Rychlá příprava

MANTO PLATE se vyrábí a prodává jako hotová směs. Tu pak na stavbě jen promícháte a je ihned připravena k plnému použití. Pokud vám trochu materiálu po práci zbude, nic se neděje. Materiál netvrdne a můžete ho tak použít třeba druhý den. 

 

Rozdělení produktů

Rozdělení omítka
Manto Plate
omítka
Manto Set
jemná omítka
Izo Plate
dekorační omítka
Izo Plate
štuk
Izo Plate
nátěr
Manto Plate
nátěr
Izo Zek
kapalina
Izo Plate
sanační omítka ano ano ano   ano ano ano ano
tepelně izolační omítka ano ano ano   ano ano ano ano
dekorativní omítka       ano        
vnitřní omítka ano ano ano   ano ano ano ano
fasádní omítka ano ano ano ano ano ano ano ano

 

Výhody produktů Manto Plate

  1. Řeší problém s vlhkostí
  2. Zatepluje, je to skvělý izolant
  3. Protipožární třída A1
  4. Izoluje velmi dobře také zvuk
  5. Prodyšný
  6. Přírodní a ekologický
  7. Záruka 10 let

NEZÁVAZNĚ POPTAT